Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vlasta, zajtra Lívia  –  Pondelok, 19. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Tely    17 január 2010 15:30
Ďakujem vám za odpoveď.

Ján Kerekanič    15 január 2010 15:34
V sezóne 2008/2009 bola situácia v mužstve dorastu kritická. Hoci dorastenci neskončili na postupovom mieste, administratívne a na základe dohody medzi VsFZ a OFK Agrifop boli zaradený do IV. ligy. Mužstvo nebolo na tuto súťaž pripravené. Prehrávalo zápasy a samozrejme klesala aj morálka mužstva. Na jeden zápas sa nevycestovalo. P. Grundza v zime oznámil, že už nebude trénerom mužstva, preto sme hľadali nástupcu. Výbor si na jarnú časť dal iba jeden cieľ. Aby mužstvo dorastu dohralo IV. ligu. Potom sa zase nevycestovalo na zápas. V prípade ďalšieho nevycestovania by boli dorastenci vylúčení z IV. ligy a hrali by iba okresnú súťaž a mužstvo dospelých by po skončení ročníka spadlo do 1. triedy. Preto sa robilo všetko možné, aby tomu tak nebolo. P. Rosič spolu s p. Chimčákom tuto úlohu splnili a za to im patrí vďaka.
V doraste sa pripravujú chlapci pre mužstvo dospelých. Niektorí už aj môžu hrať za dospelých, preto v prípade núdze sa zaraďujú na niektoré zápasy do mužstva dospelých. Tak sa to robí na celom svete. Je to pocta pre dorastencov, že si ich všimli a v zápasoch sa môžu prezentovať. Tak by to malo byť aj v OFK. Verím Tely, že možno o rok aj teba zavolajú do mužstva dospelých, lebo si talentovaný. Takých je viac. Stále som presvedčený, že v mužstve dospelých majú hrať naši odchovanci. Držím Vám palce.
Už by som nechcel reagovať na problematiku futbalu v Stakčíne. Je tu na to nový výbor OFK. Samozrejme futbalu v Stakčíne fandím a budem mu aj pomáhať.

Tely    13 január 2010 17:48
Pán starosta teraz sa nevyhovarajte že Stakčinky futbal je v kríze preto aký prístup maju hrači.Mohli ste to predpokladať ked ste ako trénera dorastencov poverili Pána Rosiča.A ked sa tu možem vyjadrit nepáčila sa mi jedna vec okrem toho čo sa s futbalom stalo teraz.... k tomu sa ani nebudem vyjadrovať..... tak by som chcel povedat že ako to bolo s jednaním s nami dorastencami ked ich potrebovalo A mužstvo. Nikto neprišiel za hračom a nespýtal sa ho či chce ísť hrať za A tým , ale bolo mu povedané že musí v inom prípade mu bola skrytá registračná karta, a povedané ďalšich pár veci...Potom prečo je stakčínsky futbal v takej situácii v akej je. K tomu sa samozrejme nikto nepriznal ale mi otom vieme svoje.

Poprosil by som o odpoveď Pán starosta. . Ďakujem

nika    09 január 2010 01:25
Tak zdravim stakčin...ako som si všimla a všimli si aj iny ľudia agresivne spravanie čašnika v armalese dokonca riaditeľa...mohol by sa ukľudniť...

stakcincan    08 január 2010 11:09
...

anonym    07 január 2010 16:28
ako si mozem kupit dom v stakcine?

Ján Kerekanič    07 január 2010 14:45
Nechcem svojou pripomienkou ešte viac vyhrotiť rozpory, ktoré sa momentálne riešia na stránke obce ohľadom verejného osvetlenia (VO). Každé jedno svietidlo VO sa dá spochybniť. Ale v obci máme veľa miest, ktoré si zaslúžia byť osvetlené. Žiadajú nás o to občania. V roku 2007 sme namontovali svietidla VO na uličke k FI Fopex a zrealizovali sme projekt VO na ul. Parkovej. Počítam, že tohto roku a v roku 2011 sa bude realizovať projekt
" Rekonštrukcia centra obce Stakčín" a v rámci tohto projektu ja aj dobudovanie VO na ul. Duchnovičovej od pamätníka 1. sv. vojny až čakárni oproti obchodu BALA. Potom ako hotel Armales vypol osvetlenie svojho areálu je tam tma a občania sa sťažujú.
Čo sa týka osvetlenia G-K kostola. Od nástupu na funkciu starostu obce sa snažím mať rovnaký prístup ku všetkým cirkvám, ktoré pôsobia v našej obci. Spomeniem kosenie okolia kostolov alebo poskytovania dotácií jednotlivým cirkvám. Chcem byť spravodlivý, lebo veriaci sú zároveň aj občanmi obce a aj platcami dane. Uvediem príklad: Keď je v obci osvetlený jeden kostol a veriaci ostatných dvoch cirkvi chcú, aby sa osvetlil aj ich kostol tak sú dve možností. Buď sa osvetlia ostatné kostoly alebo sa vypne osvetlenie aj toho jedného kostola. Aby bol pokoj v obci. A ten momentálne aj vďaka prístupu vedenia obce aj je.
Ale som pripravený osobne sa s Vami (stakčinčan) stretnúť, lebo cez int. stránku obce sa nedajú zodpovedne riešiť problémy. Možno, že spoločne nájdeme východiska.
Čo sa týka dorastencov. Pýtal som sa na trénerov. Zatiaľ to vyzerá tak, že dorastencov bude trénovať p. Viktor Obšatník a žiakov p. Ján Peľo. Mám informácie, že obidvaja s tým súhlasili.
Chlapci, prosím Vás, nerobte predčasné rozhodnutia.
Osobne verím, že sa futbal v Stakčíne odrazí od dna a bude nám zase robiť radosť.


767
(počet príspevkov)