Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Matej, zajtra Frederik  –  Sobota, 24. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


jozo    21 máj 2010 21:37
Agrifop kašle na Stakčínčanov. Zarábajú na našich poliach, smejú sa nám, majetkárom do ksichtu, mlieko predávajú pondelok až piatok od 7,00 do 8,OO- pre tých, čo sú zamestnaní, nepasuje, pre dôchodcov ďaleko. Apropo, automat na mlieko stojí 680 tis.Sk, to je asi štvrtina ceny auta Hamroša, síce ten sa už nechce deliť s Világčanom a Koloničanom, ale asi mu nevychádza, chudákovi...

Ján Kerekanič    21 máj 2010 07:12
Agrifop predáva mlieko na dvore (smer Ubľa) preto má prehľad o dopyte. Ale mliečny automat niekde v centre obce by iste dopyt po mlieku zvýšil. Budem s vedením FI Agrifop komunikovať. Tieto informácie mám od nich.

Tina    19 máj 2010 09:47
Ďakujem za odpoveď, som rada, že ste sa mojou otázkou zaoberali, ale zaujímalo by ma ako zistíte zvýšený dopyt po mlieku v Stakčíne? Stále som toho názoru, že mliečny automat by uvítali predovšetkým starší občania, ktorí nechodia do Sniny každý deň.

Ján Kerekanič    18 máj 2010 15:38
FI Agrifop v najbližšej dobe namontuje mliečny automat v Snine. V prípade, že sa zvýši dopyt po mlieku v Stakčíne, tak sa ďalší automat namontuje v Stakčíne.
Požiadal som pracovníkov Ocú, aby zabezpečili dodržiavanie Prevádzkového poriadku VI. Sninčania budú za používanie VI platiť a budú ho využívať podľa PP pre VI. Objednajte si u p. Súča čas kedy chcete hrať na VI futbal a on zabezpečí, aby Vás nikto nevyrušoval. PP pre VI je zverejnený na tejto stránke.

Alena Kreidlová    15 máj 2010 22:59
Mám dotaz. Existují nějaké historické fotografie obce Zvala, tak od r.1940 ? Nebo na koho se obrátit ? Předem za odpověď děkuji.

Prostest    15 máj 2010 14:01
Pán Starosta. Prosím vás prečo chdia na umelé ihrisko Sninčania? ... a nás vyženú preč.. a na Parinku Sa vysipuje piesok atď. Zakážte aby sem nechodili Sninčania . :)


Prosím o Odpoveď.

Tina    13 máj 2010 19:55
Viem, že sa predáva, ale je to dosť ďaleko, vhodnejšie by bolo ak by to bolo v strede-centre dediny, aby to bolo dostupné pre všetkých.


767
(počet príspevkov)