Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vlasta, zajtra Lívia  –  Pondelok, 19. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


vixi    09 december 2010 17:14
bla bla bla bla bla...

Mateo    09 december 2010 15:51
Nemam dôvod ti tu vypisovať veci, ktoré som ja spravil pre druhých pretože ja niesom totiž starosta aj keby stan stal 100 korun tak tie peniaze by sa dali využiť rozumnejšie, ako na použitie 1x za rok. To znamená ak bude stať raketoplan 1000eur tak si ho kúpime pretože je to super cena? a raz možno s nim odletime na mars? Alebo ako mám chapať tvoju odpoveď? chcel som týmto len povedať, že peniaze sa dali určite použiť na rozumnejšie veci, ktoré by boli k užitiu na každý deň a pre každého.

občianka    09 december 2010 15:02
Kto teda tie fondy priniesol, Dedo mráz, alebo sa postavil starosta v Ba do radu ?? Robil si človeče niekedy projekt, podľa mňa si ho ani nevidel, preto nevieš čo je to za drina. Vieš koľko stál obec stan? Tak si to zisti z novín a uvidíš, len hlupák by nevyužil takú možnosť. Ale tebe to môžem ťažko vysvetliť, lebo si zrejme ešte nič prospešné sám pre iných neurobil a ak áno, tak vymenuj čo.

Dudo    09 december 2010 11:14
no ako citam tie prispevky tak ten stan je mozno dobra vec pre niekoho kto by to vyuzil ale pre nas obcanov to je totalne zbytocna investicia radsej sa malo spravit nieco co sa vyuzije kazdy den, hoci len detske ihrisko s preliezackami v tomto ma Mateo jednoznacne pravdu ak su nejake zvysne eura tak treba to rozumne zainvestovat a nie takto a co sa tyka tych ostatnych veci spravenych v obci tak v kazdej obci sa tie veci poopravovali nie len u nas, asi nejde len o sikovnost starostu :upset no kazdopadne kanalizacia rozbila cesty a naozaj bude potrebne opravit to co sa rozbilo dufajme ze sa toho aj dockame a skor ako pridu dalsie volby.

Mateo    09 december 2010 10:52
:zzz milá občianka: no neviem kto tu šíri bludy, ale ja som nepísal, že robil zastupcu p. Kresilovi vieš, niekedy si stačí prečítať aj zopár starších príspevkov písal som o období cca 12 rokov dozadu a viac, kedže vixi utočil na to čo nebola pravda. Uvidíme či sa opravia cesty a iné zariadenia či sa v "BA" vybavia peniažky aj na toto ako píšeš. No nechajme sa prekvapiť. Vieš? Stan za 30 000 eur už máme ktorý sa naozaj využije tak 1x za rok. Ale to čo by sa patrilo spraviť cesty, kupalisko, stredisko pre starych ludi na to niesu peniaze pretože sa na to fondy asi nevsťahuju, takže si sprav z toho svoj nazor to čo sa spravilo bolo len z fondou, keby neboli nebolo by v obci spravene nič a za tym si stojim peniaze sa totiž same v BA nevybavia...

občianka    08 december 2010 17:57
Milý Mateo.Vieš veľmi veľmi málo a aj to málo zle. Žiadne euriofondy Ti na tácke ani na účet nikto neprinesie. Musíš odviesť strašne veľa práce aby si bol úspešný. Podmienkou čerpania eurofondov je finančná spoluúčasť obce. Terajší starosta nikdy p.Kresilovi zástupcu nerobil, bol hlavný kontrolór a rýchlo sa ho aj zbavili, odvolali ho a súd aj prehrali. Eurofondy sa čerpajú už dobrých 8 rokov a kto nebol lenivý a vedel kde je Blava a mal chuť pre obec niečo urobiť, mohol to urobiť už dávno. Uč sa hovoriť len to, čo si overíš, lebo potom šíriš bludy a nepravdy

vixi    06 december 2010 13:46
vieš ešte aj niečo iné, okrem nadávania?


767
(počet príspevkov)