Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Matej, zajtra Frederik  –  Sobota, 24. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Obyvatelia Dlhej uli    13 apríl 2012 13:51
Dobrý deň, chcem sa opýtať: Nás, obyvateľov Dlhej ulice sa niekto pýtal, či súhlasime, aby sme mali hlinu za svojimi záhradami-plotmi? Nikto nebral na vedomie, že hlina spôsobí poškodenie naších plotov (korózia, hnitie)? Nechápem, že keď tak veľmi chceli obyvatelia Sadovej ulice skrášliť si svoju ulicu, prečo to nespravili pred svojimi dvormi, resp. plotmi.

Ján Kerekanič    12 apríl 2012 13:18
Dnes som prešiel všetky MK. Posýpového materiálu je na komunikáciach veľmi málo, lebo v zime sa posýpalo iba raz. Na žiadosť občanov zo Sadovej ulice sme navozili hlinu na krajnicu s tým, že o výsadbu a údržbu sa postarajú títo občania.

Jana    11 apríl 2012 15:57
Myslím si, že každý si upratuje sám pred svojím domom. Neviem si predstaviť, že by teraz niekto išiel čistiť obrubníky na Sadovej ul., ostatné ulice by kto a kedy vyčistil?! Však to by ich mohli čistiť do ďalšieho zimného posypového obdobia!

sibian    10 apríl 2012 09:54
Dobrýdeň!
Pri prechádzke obcou ma zarazili znečistené obecné komunikácie od posypového materiálu - kamienky a zanesené, zarastené okraje ciest pri obrubníkoch /ul.Sadová/.Kto má to vyčistiť občania alebo AČ. Ďakujem

Peto    31 marec 2012 01:07
Jana suhlasim

Ján Kerekanič    30 marec 2012 07:00
Každoročne naša obec investuje nemalé finančné prostriedky do vývozu veľkorozmerných kontajnerov, ktoré na jar a na jeseň rozmiestňujeme po obci. Každoročne investujeme aj do likvidácií čiernych skládok. Každoročne týchto skládok je viac. Pri tom sa TKO vyváža 2X mesačne a odpad separujeme.
Je to ako boj s veternými mlynmi. Pripravujeme veľké čistenie po veľkonočných sviatkoch.
Občania, ktorí vykonávajú AČ zbierajú odpad po celej obci

Dušan    28 marec 2012 21:43
Áno, nech sa s tým začne niečo robiť a netvárme sa, že sa nás to netýka


767
(počet príspevkov)