Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vlasta, zajtra Lívia  –  Pondelok, 19. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


P    08 apríl 2014 22:53
pan starosta,
pred postou su dva svetla, jedno z nich uplne slabo svieti, je pokazene. Mohli by ste tam niekoho najblizsie poslat nech sa na to pozrie?

Ján Kerekanič    01 apríl 2014 12:23
Pracovníci VVS a.s. zistili, že na obecnom vodovode sú poruchy. Z vodovodu vyteká do zeme cca 2 litre vody za sekundu.Tieto skutočnosti si overovali aj v noci. Preto opravujú na niektorých miestach potrubie. Samozrejme, že z toho nemáme radosť, ale poškodené miesta na MK a chodníkoch dajú pracovníci VVS do pôvodného stavu.

Tomas    01 apríl 2014 10:26
Som rad.... inak budete opravovat tu cestu pri parku a pri gvp?

Ján Kerekanič    01 apríl 2014 08:57
V poriadku. Týmto považujem diskusiu o prezidentských voľbách za ukončenú.

Tomas    31 marec 2014 17:37
Pan starosta, netreba byt skuseny, nechapem ako niekto moze volit cloveka, ktory nestihol naplnit svoje doterajsie sluby ako premier,je spojeny vo viacerych spinavych kauzach, viedol antikampane proti Andrejovi (ved politika ma spajat ludi) a slubuje dalej aby vyhral volby a jedine co doteraz dokazal su ISTOTY pre jeho ludi, ktorych podosadzoval na lukrativne miesta po celom Slovensku. V Bratislave ho uz maju velmi dobre prekuknuteho, mozme vidiet na pocte hlasoch..snad aj nam v Stakcine niekedy dopali aky v skutocnosti Robert je.

Ján Kerekanič    31 marec 2014 13:00
Vážený pán Tomáš.
Ako člen okrskovej volebnej komisie viete, že voľby sú okrem iného aj tajné a slobodné. Každý má právo pri voľbách vyjadriť svoj postoj. Skoro 850 našich spoluobčanov ho aj vyjadrilo. Ak sa s tým neviete vyrovnať, potom je to Váš problém. Ja osobne nehodnotím ľudí podľa toho koho volili. Politika nemá ľudí rozdeľovať, ale spájať. Ale na to prídete až keď budete trošku skúsenejší. Na záver: voľby nie sú preteky. Preteky sa končia v cieli a voľbami sa pre víťaza začína práca. Víťazovi volieb treba zablahoželať a popriať veľa úspechov. Život ide ďalej a už 24.5.2014 tu máme ďalšie voľby.

Tomas    30 marec 2014 00:09
Je mi vas viac ako 600 stakcinskYch ficovolicov luto, dufam ze nemate znechuteny tyzden


767
(počet príspevkov)