Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vlasta, zajtra Lívia  –  Pondelok, 19. február 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Marika    31 január 2015 11:47
Pán starosta, možno o skutočnosti, že riaditeľka Zš odmietla poskytnúť priestory posilovne neviete z toho dôvodu, že jednoducho ľudia nevedia o tom, že je možné obrátiť sas týmto problémom na Vás... žiaľ ja som počula od viacerých ľudí, že si zacvičiť nemohli ísť, lebo posilovňa je len pre žiakov (možno), zamestnancov školy a ich rodinných príslušníkov (!!!!?????)

Rovnako tak sa chcem opýtať, že v poslednom čase sa veľa hovorí o rozširovaní kapacít v materských školách- plánuje sa niečo riešiť aj v našej obci? lebo nečudujme sa, že keď opäť do materskej školky budete prijímať prioritne rómov a známych a príbuzných riaditeľky, že jednoducho deti budú pokračovať na Zš v Snine. Lebo keď musíme voziť deti do materskej školy do Sniny, tak so školou už ie je problém.

Ján Kerekanič    16 január 2015 07:47
Dobrý deň.
Podľa mojich skúsenosti ešte p. riaditeľka nikoho neodmietla ak chcel niekto športovať. Tak sme to riešili aj koncom minulého roku, keď bol záujem o cvičenie v posilňovni. Bývalé OZS je v dezolátnom stave. Prebehli tam minimálne dva veľké nájazdy vandalov. Chceme ho predať, zatiaľ neúspešne. Niekedy sa musíme rozhodnúť čo je dôležitejšie. Vianočná výzdoba sa zakúpi tento rok, lebo predtým sme riešili dôležitejšie veci. Miestne komunikácie sú poškodené výstavbou kanalizácie. Chceme ich postupne opravovať. V rozpočte na tento rok s tým počítame.

John    11 január 2015 23:46
zdravim, rad by som sa spytal na skolsku telocvicnu, resp. posilnovnu, je otvorena aj pre verejnost? alebo len pre syna riaditelky a jeho kamosov? sa tam svieti kazdy vecer

vlado    08 január 2015 19:02
Dobry den, rad by som opytal v akom stadiu je predaj budovy byvaleho zdravotneho strediska?isiel som minule okolo a mam pocit ze sa len caka na totalne zdevastovanie tejto budovy, co je na skodu.

Ja    01 január 2015 15:11
Dobrý. Chcel by som vas poprosiť aby ste ešte trochu upravili to klzisko, a ďalej sa cchem opýtať že či nebude to klzisk ovečer osvetlene ako minuleho roku. Dakujem

obcanka    30 december 2014 19:25
Vazeny pan starosta,

mate problem zabezpecit par vianocnych ozdob, ako maju vsetky dediny na vychodnom slovensku od sniny dalej na zapad?

Taka velka obec, je to na hanbu... nehovoriac o neopravenych cestach, jamach, dierach...

Bez komentara...

Ján Kerekanič    24 november 2014 08:18
Dobrý deň.
Mate pravdu. Budeme musieť na ulici Záhradnej opraviť aspoň poškodené miesta.


767
(počet príspevkov)