Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Nataša, zajtra Bohdana  –  Streda, 17. január 2018 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


rp    21 december 2017 11:16
dobry den pan starosta preco nezamestnate aj vy uz konecnee niekoho tam len pracuju taky co za nich pracuju ini npr. mame spravcu cintorina este nikdy ho nevidel tam upratovat len vpp mame co ma nastarost kd.nikdy tam neupratoval a mnohi ini vasi zamestnanci kto tam pracuje su kosici ty si to zasluzia .

Ján Kerekanič    20 december 2017 07:33
Dobrý deň. V dnešnej dobe je nedostatok pracovníkov. Nikto nemusí chodiť na menšie obecné služby. Nájdite si prácu, tak ako si ju našli desiatky našich občanov. Mimochodom aj tento rok sme každému občanovi, ktorý vykonáva menšie obecné služby dali kolekciu. Jednorázové finančné dotácie schvaľuje obecné zastupiteľstvo. Odmeňovanie zamestnancov sa riadi zákonmi a kolektívnou zmluvou.

rp    19 december 2017 13:08
dobry den pan starosta ludi z nasej obce ziadaju o jednorazovu vipomoc a vy uz niekolko rokov stale hovorite ze nato eura niesu ze ked maju na drahe auta tak nemaju narok na vipomoc ale odkial stale sa najdu peniaze pre vasich zamestnancov na taketo vysoke odmeni az do 500 eur a tiez maju drahe auta a mi co pracujeme na male obecne prace na koniec roka si nezasluzime ani jednu cokoladu aj ked sa viac narobime ako vasi zamestnanci hanba pan starosta.

jh    20 november 2017 09:56
Milá Daniela!...stačí si otvoriť a čítať -hoci ktorý regionálny denník-resp.-týždenník ....a dočítate sa o H.L. toho ,až-až...a práve že o skoro všetkých obciach a ich družstvách v tejto "lige"-v okolí Stakčína--no Stakčín tam úplne zbytočné hľadáte... :D ... Ja sa pýtam-PREČO???... no doposiaľ som sa dozvedel že :"tomu nerozumiem"...že .."si mám doplniť vedomosti o úlohách HZ"...ak obec -ročne vynaloží desať-tisíce ? na činnosť tejto organizácie,tak by mala táto organizácia túto obec ak dostatočne a hrdo reprezentovať....nemyslíte???...ak to dokážu už spomínané obce v okolí...tak sa opäť pýtam :PREČO???...TO NEDOKÁŽU AJ ONI ???...

Daniela    06 november 2017 19:15
Dobrý deň p. jh
Píšete nezmyselné komentáre o DHZ o ktorej neviete nič, niekde ste len čítali alebo Vám niekto povedal o hasičskej lige a o tejto lige neviete nič čo to je a akú má funkciu. Hasiči Stakčína sa tohto roku zúčastnili na dvoch súťažiach a to na pohárovej v Stakčíne a na okrskovej v Zboji,len dávam do Vašej pozornosti. Keď píšete ze DHZ Stakčín sa nezúčastňuje súťaží. Vedeli by ste jh komentovať aj čo to je hasičská liga? :grin :p :grin

jh    06 november 2017 14:35
:grin :grin :grin ale veď úlohy vymedzené zákonmi a vyhláškami si plnia aj DHZ- v susedných obciach aj úlohy spojené z prevenciou ...nemyslíte???...tak tá to Vaša odpoveď -je zasa len alibistická... :grin :grin :grin

Ján Kerekanič    31 október 2017 10:29
Dobrý deň.
Veľmi ťažko sa komunikuje s človekom, ktorý nepozná úlohy DHZ. Ešte raz sa pokúsim vysvetliť čo majú robiť dobrovoľní hasiči. Základnou úlohou DHZ je prevencia. Možno, že ste si všimli, že naši hasiči chodia po obci kontrolujú a upozorňujú občanov na rizika vzniku požiarov. Potom je to zásah pri mimoriadnych udalostiach (požiar, povodeň, veterná smršť a pod.). Naši hasiči sa už viackrát osvedčili pri likvidácií následkov mimoriadnych udalostí. Dokonca zasahovali aj na požiadanie profesijných hasičov. Športové súťaže hasičov sú iba prostriedok a nie cieľ fungovania DHZ. Aj na týchto súťažiach sa naši hasiči zúčastňujú a dobre reprezentujú našu obec nielen v regióne, ale aj v Poľsku. Hlavné úlohy DHZ sú presne vymedzené v zákonoch a vyhláškach.
V tomto roku firma zo Sniny robila prieskum formou anketového lístka medzi našimi občanmi, v ktorom ponúkala vysoko rýchlostný internet a káblovú televíziu. Vrátilo sa iba cca 15 lístkov od občanov, ktorí mali záujem o tuto službu.


764
(počet príspevkov)