Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Božena, zajtra Krištof  –  Štvrtok, 27. júl 2017 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Peter    19 júl 2017 11:26
lambada ozaj

Ján Kerekanič    17 júl 2017 13:17
Časť parku, ktorá susedí s Vašou bytovkou, budeme kosiť až po 10,00 hod.

MIRO DIDIRKA    17 júl 2017 09:19
Aha, kosci pre múdri....
To ktorý mi takú odpoveď zosmolil?

No čo Vám poradím?
Používajte ochranné prostriedky.
Držte sa od okien bytovky v bezpečnej vzdialenosti. Je už stará. Padajú z nej slabšie upevnené predmety. Len kvetináčov čo nám popadalo!
Nemáme z toho radosť...

Takže čo som si pomohol? Nič... Beží tu dlho do noci krčma. Pár stoviek aut k lekárovi, na OU, svadby, desiatky kultúrnych akcii... Každý deň nastupujú aj končia pracovníci na VPP.
Bežne sa tu chystá drevo známe ako ošetrovanie stromov. Kapitola sama o sebe.
Trvám na svojom. Ak niekto naštartuje o šiestej ráno krovinorez, pílu alebo niečo podobné je necitlivé trdlo! Je pri tom úplne jedno že je to dovolené. Ja tu nežijem sám. Akurát som sa odvážil ozvať.
Šesť krát kosiť to kde ste nabrali?! Do hliny, do nuly, do zmrznutého lístia len aby ste mali dajakú robotu?! To kto toto bláznovstvo platí?

Čo povedať. Starostu ste si ubránili. Nevedel ako ďalej, tak ma podhodil vám napospas.
Isto je teraz na vás pyšný.

Tak teda Tráve Zmar!
Či aký mate pozdrav...

MIRO DIDIRKA    17 júl 2017 08:11
Pán Starosta!? Očakával som od Vás pochopenie a pomoc. Ste človek ktorý môže rozumne rozhodnúť. Vy na mňa poštvete bojovníkov s vysokou trávou... A nevyhrážajte sa mi políciou! Kto na iného volá políciu je divný... Prípadne ma pozretých príliš veľa dielov Súdnej siene.... Nezabúdajte že som Vás tiež mal na lopate a na žiadnu políciu som ani nepomyslel. Občas sa treba povzniesť... Sme len rusnaci a to nás ospravedlňuje. Pokojne koste o šiestej ráno. Až raz nebudem robiť kde robím, prídem Vám pokosiť priekopu pod oknami. šesť krát za za pol roka. Vždy o šiestej ráno. A je mi jedno že tráva bude mať len šesť milimetrov... Potom pochopíte o čom som to tu písal...

Zamestnanci-kosci    12 júl 2017 12:18
Vážený pán Didirka,v Slovenskej republike je pracovná doba od 6.00-22.00 v tomto čase sa môžu vykonávať všetky práce či to je kosenie,pílenie a ostatné práce.Nočný kľud je od 22.00-6.00.Prečo nenapíšete,ako ste asi pred dvoma rokmi okolo pol 7 ráno po nás hádzali kvetináče,lebo ste prišli s poľovačky a my sme v tom čase kosili park a popri plote Vašej bytovky a ste kričali že chcete spať.Na to,že ste policajtom ľutujeme,že sme na Vás nezavolali štátnu políciu za výtržnosť a úmyselné ohrozovanie.Nevieme ako by ste dopadli,keby ste rozbili hlavu niekomu z nás.

Ján Kerekanič    11 júl 2017 13:58
Prosím Vás, vážení stakčínčania, napíšte nám či chcete, aby sme park kosili alebo ho nechajme zarasť trávou. Tento víkend sme mali v Stakčíne veľa cudzích ľudí. Všetkých zaujala naša obec a zvlášť park.

Miroslav DIDIRKA    11 júl 2017 10:04
My rusnáci máme jednú dobru vlastnosť. Sme čitateľní. Sťažujúci sa alebo domáhajúci nápravy alebo pomoci už vopred vie, že nepochodí. A vyššia inštancia presne podľa očakávania - nepomôže.
Bez ohľadu na to čo je povolene, každý kto naštartuje krovinorez alebo niečo podobné o šiestej ráno v obytnej zóne je necitlivé trdlo.
Byť ubytovaný na obecnej ubytovni tak chcem vrátiť peniaze. Šesť kosení parku, zakaždým celý týždeň rovná sa mesiac kosenia. A to nie je normálne.
Tajná rada. Ani neviem či to môžem zverejniť.... Tráva bude sucha už o jedenástej! Pochopil som že nemá zmysel Vás o niečo žiadať. Teda ani nechcem odpoveď. Očakávam že ma niekto z miestnych aspoň podpori a dá mi za pravdu.
Musel som zareagovať inač by to vyzeralo že s tou dojemnou starostlivosťou o park súhlasím...


751
(počet príspevkov)